Víkend na Salze

Termín:     22. – 24. června 2012

Program zájezdu:

Odjezd ze Zlína v pátek ve 13.00 od Velkého kina a dále po trase dle domluvy. Večer ubytování v kempu ve Wildalpenu ve vlastních stanech, stravování z vlastních zásob, kompletní vodácké vybavení je zajištěno. Salzu budeme sjíždět dle vodního stavu s ohledem na bezpečnost v maximální možné délce (1. den horní úsek, 2. den dolní tok řeky od kempu). Návrat do Zlína je v neděli kolem 21. hodiny.

Pro případné pěší turisty (sleva z „vodácké“ ceny na 1.800,-Kč) je v okolí Wildalpenu a blízkém údolí Salzy asi 30 značených turistických cest nejrůznějších délek a obtížností. Doporučíme každému podle individuálních požadavků.

Cena zájezdu:     2.900,- Kč

Tato cena zahrnuje:dopravu autobusem včetně všech poplatků (při vlastní dopravě sleva 900,- Kč)půjčovné vodáckého vybavení i s neopreny + odborné instruktorynově zavedený poplatek za sjíždění řeky Salzypoplatek za 2 noci v kempu a elektrický proud ve Wildalpenu + místní turistická daňsportovní připojištění léčebných výloh v zahraničí a CK proti úpadku, DPHprůvodce, případně mapy pro pěší účastníky

ラブドール