ŠVÝCARSKO

Termín:     6. – 11. června 2016

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prostějova v 7.00, celodenní přejezd cca 940 km přes Rakousko do Švýcarska, ubytování v hotelu Engel ve Stants u Luzernu; podle chuti a časových možností případná večerní procházka nebo prohlídka některého z měst po trase.

2. den: Po snídani odjezd do oblasti Jungfrau a další program podle počasí: buď výjezd vlakem do sedla Jungfraujoch ve výšce 3.454 m a poznávání okolí Interlakenu anebo náhradní varianta – prohlídka Bernu, exkurze v čokoládovně a sýrárně v oblasti Gruyére apod., možností a variant je celá řada. Přejezd na ubytování v Annemasse u Ženevy.

3. den: Po snídani odjezd do Chamonix a výjezd na Aiguille du Midi (3.842 m) pod Mont Blancem. Podle časových možností i další výjezd lanovkou v oblasti Chamonix. V případě nepříznivého počasí Ženeva, Lausanne, lázně Montreaux nebo golf. Ubytování v hotelu Panorama v Crans-Montaně nad Sionem.

4. den: Celodenní výlet do Zermattu a výjezd lanovkou na Klein Matternhorn do výšky 3.883 m. Při zpáteční cestě možnost krátké turistiky. V případě nepříznivého počasí pouze Zermatt, Sion a možnost golfu. Stejné ubytování v Crans-Montaně.

5. den: Trasa do Rakouska přes horské průsmyky Grimselpass a Furkapass, zastávky v Andermattu, navečer případně ve Vaduzu. Ubytování v Rakousku v Hohenemsu.

6. den: Přesun cca 800 km do ČR, návrat na Moravu v odpoledních hodinách.

Cena zájezdu (při obsazení 7 osobami):    cca 18.500,- Kč

Tato cena zahrnuje dopravu 9-místným mikrobusem vč. dálničních poplatků a parkovného, dále 5x ubytování se snídaněmi, pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu a CK proti úpadku, přípravu akce, průvodcovské služby, DPH.

Uvedená cena nezahrnuje další stravu, jízdné na lanovkách (cca 250 CHF za 3 výjezdy), další vstupy do objektů po trase v případě nepříznivého počasí.

ラブドール