SRN + RAKOUSKO

Termín:     17. – 20. května 2016

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Holešova v pozdních večerních hodinách a přesun do SRN.

2. den: Celodenní návštěva bavorské metropole: podle rezervačních možností je v plánu návštěva muzea automobilky BMW, dále pak procházka po Olympijském parku (případně i 291 m vysoké Olympijské věže) a společná prohlídka významných pamětihodností v historickém centru Mnichova. Po ukončení programu odjezd do Rakouska, ubytování v Salzburku v hotelu IBIS budget.

3. den: V okolí Berchtesgadenu vyjedeme do Orlího hnízda – horského sídla Adolfa Hitlera. Po skončení prohlídky navštívíme zdejší dokumentační středisko. Odpoledne návštěva blízkých solných dolů. Krátká zastávka u malebného jezera Königssee. Návrat na stejné ubytování ve večerních hodinách.

4. den: Dopoledne přejedeme do centra Salzburku a prohlédneme si všechny významné památky rodného města W. A. Mozarta. Návštěva vzdělávacího střediska Haus der Natur. V 16.00 odjezd domů, návrat do Holešova do páteční půlnoci.

Cena zájezdu:     3.800,- Kč

Tato cena zahrnuje:dopravu luxusním autobusem včetně všech poplatků a daní2x ubytování ve třílůžkových pokojích se soc. zařízením2x snídani v hotelupojištění léčebných výloh v zahraničí, odpovědnosti za škodu a CK proti úpadkuprůvodce, ped. doprovod a DPHuvedená cena nezahrnuje další fakultativní vstupy (cca 30 €) a další stravu

ラブドール