SPORTOVÁNÍ V RAKOUSKU

Vhodný termín zájezdu:     květen – září

Návrh programu:

Během týdenního sportovního pobytu dostanete základy vodní turistiky a poté budeme sjíždět jednu z nejkrásnějších řek v Evropě. Dále můžete aktivně odpočívat při projížďkách na kole po přilehlém okolí, nebo se věnovat pěší turistice v pohoří Hochschwab. Starat se o Vás budou zkušení instruktoři. Vodácká část je vhodná pro začátečníky a děti od 12 let. Cyklistům doporučíme trasy podle zdatnosti a chuti poznávat okolí Wildalpenu – nabízíme trasy s možností návštěvy středisek Mariazell a Hochkar, místních vodopádů a dalších míst. Turisté najdou v místě několik desítek kilometrů značených cest. Připraven je bohatý sportovní a společenský program.

Vlastní doprava, ubytování ve stanech v dobře vybaveném kempu (elektřina, čisté toalety a umývárna s teplou vodou, hřiště, gril), stravování z vlastních zásob, možno zajistit i ubytování v privátech nebo v hotelu s polopenzí. Různé možnosti délky pobytu!

Cena zájezdu:     na vyžádání v CK

Tato cena zahrnuje: dopravu a půjčovné vodáckého vybavení včetně neoprenu, dohled vodáckých a sportovních instruktorů, 5x poplatek za kemp, místní daň a elektrický proud ve Wildalpenu sportovní připojištění léčebných výloh v zahraničí a CK proti úpadku průvodce, mapy oblasti, DPH