SEVERNÍ ITÁLIE 2011

Termín:     21. – 26. září 2011

Program zájezdu:

1. den: Večer odjezd ze Zlína, noční přesun do rakouského Innsbrucku.

2. den: Ráno navštívíme olympijský areál a dopoledne si prohlédneme centrum tyrolské metropole. Pak nás čeká přejezd přes Brennerský průsmyk do Itálie, kde navštívíme Brixen a Bolzano. Ubytování poblíž jezera Lago di Garda je zajištěno ve *** hotelu s polopenzí.

3. den: Celodenní výlet do Dolomitů: zavítáme mj. do známého střediska Cortina d´Ampezzo, jezero Lago di Misurina – možnost pěších vycházek, podle počasí a časových možností další program. Návrat na stejné ubytování.

4. den: Okruh kolem jezera Lago di Garda. Budeme projíždět velmi zajímavou krajinou a zavítáme i do malebných městeček Malcesine a Sirmione. Navštívíme horský masiv Monte Baldo a podle časových možností i další místa.

5. den: Poslední den dopoledne se podíváme do Verony, kde kde si společně prohlédneme nejvýznamnější památky – amfiteátr, Juliin balkon, katedrálu, apod. Naši cestu zakončíme v Benátkách: náměstí sv. Marka, plavba po Canal Grande, most Ponte Rialto a spousta dalších památek a zážitků nás čeká v tomto jedinečném městě. Po bezpečnostní pauze odjezd do ČR.

6. den: Příjezd do Zlína v poledních hodinách.

Cena zájezdu:    6.500,- Kč

V této ceně je zahrnuta doprava luxusním autobusem včetně všech silničních poplatků a parkovného, 3x ubytování ve dvoulůžkových pokojích *** hotelu s polopenzí (viz www.hoteleverestarco.it), pojištění léčebných výloh v zahraničí a CK proti úpadku, průvodce, DPH.

Cena nezahrnuje dobrovolné náklady na vstupné ve výši cca 25 €.

ラブドール