RAKOUSKO + SRN 2013

RAKOUSKO + SRN

Termín:     12. – 14. června 2013

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ze Zlína v ranních hodinách a přesun do údolí Wachau. Zde návštěva starobylé vesnice Dürnstein a největšího rakouského kláštera kláštera v Melku. Odpoledne prohlídka koncentračního tábora v Mauthausenu, navečer poznáme hlavní město Horních Rakous Linec. Příjezd a ubytování v Salzburku v hotelu IBIS.

2. den: Po snídani odjezd do Německa. V okolí Berchtesgadenu vyjedeme do Orlího hnízda. Po skončení prohlídky navštívíme zdejší dokumentační středisko. Odpoledne návštěva blízkých solných dolů nebo termálních lázní. Návrat do Salzburku na stejné ubytování ve večerních hodinách.

3. den: Po snídani přejedeme do centra Salzburku a prohlédneme si všechny významné památky. Odpoledne přejezd do oblasti tzv. Solné komory, kde navštívíme známou vesnici Hallstatt u stejnojmenného jezera, lázně Bad Ischel a podíváme se i k zámku Ort v Gmundenu. Navečer odjezd domů, návrat do Zlína kolem půlnoci.

Cena zájezdu:     3.000,- Kč

Tato cena zahrnuje:dopravu luxusním autobusem včetně všech poplatků a daní2x ubytování v hotelu IBIS v Salzburku ve třílůžkových pokojích se soc. zařízenímpojištění léčebných výloh v zahraničí, odpovědnosti za škodu a CK proti úpadkuprůvodce, ped. doprovod a DPHuvedená cena nezahrnuje další fakultativní vstupy (cca 30 €) a další stravu; snídaně v hotelu lze dokoupit za 6 € za jednu snídani

ラブドール