RAKOUSKO + NĚMECKO

Termín:     17. – 21. září 2018

Program zájezdu:

1. den: Ráno odjezd z Otrokovic a přesun do západních Čech. Po cestě doly v Příbrami a exkurze v pivovaru v Plzni, ubytování zámek Trhanov.

2. den: Ráno odjezd do SRN, prohlídka katedrály a centra Regensburku, kolem poledne příjezd do Mnichova. Zde návštěva Olympijského parku (případně i 291 m vysoké Olympijské věže nebo Muzea BMW) a v historickém centru společná prohlídka významných pamětihodností. Po ukončení programu odjezd do Rakouska, ubytování v Salzburku v hotelu IBIS budget.

3. den: V okolí Berchtesgadenu vyjedeme do Orlího hnízda – horského sídla Adolfa Hitlera. Po skončení prohlídky navštívíme zdejší dokumentační středisko. Odpoledne návštěva blízkých solných dolů. Zastávka u malebného jezera Königssee. Návrat do Salzburku na stejné ubytování ve večerních hodinách.

4. den: Dopoledne přejedeme do centra Salzburku a prohlédneme si všechny významné památky rodného města W. A. Mozarta. Návštěva vzdělávacího střediska Haus der Natur. Odpoledne přejezd do oblasti tzv. Solné komory, kde navštívíme známou vesnici Hallstatt u stejnojmenného jezera a lázně Bad Ischel, stejné ubytování.

5. den: Cestou domů navštívíme Linec, koncentrační tábor Mauthausen a Melk, odkud dál projedeme malebným údolím Wachau. Návrat do Otrokovic ve večerních hodinách v pátek 21. září 2018.

Předběžná cena zájezdu:     5.800,- Kč

Tato cena zahrnuje:dopravu luxusním autobusem včetně všech poplatků a daní1x ubytování v západních Čechách u hranic a 3x ubytování v A&O hostelu v centru Salzburku ve vícelůžkových pokojích + zde 3x snídaněpojištění léčebných výloh v zahraničí, odpovědnosti za škodu a CK proti úpadkuprůvodce, pedagogický doprovod a DPHuvedená cena nezahrnuje fakultativní vstupy (cca 250,- Kč a 30 €) a další stravu

ラブドール