PROVENSÁLSKO 2012

Termín:     17. – 22. června 2012

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ze Zlína v neděli v odpoledních hodinách, cesta přes Rakousko a Itálii na jih Francie.

2. den: Ráno nejprve zavítáme do Monaka. Po společné procházce kolem významných památek a staveb mohou zájemci navštívit např. Oceánografické muzeum (7,50), projít si celou trasu závodu F1, nebo se vykoupat v moři. Odpoledne si prohlédneme centrum Cannes (Festivalový palác). Nocleh v blízkém hotelu Formule1.

3. den: Nice (ráno) – trhy a dopoledne nás ještě čeká exkurze ve výrobně parfémů v Grasse. Pak s několika zastávkami na fotografování (pro zájemce i s projížďkou na loďkách) projedeme kolem úchvatného Canyonu du Verdon. V podvečer ubytování u Marseille, večerní prohlídka druhého největšího města Francie.

4. den: Budeme pokračovat v poznávání Provensálska: seznámíme se s unikátním mostem Pont du Gard, navštívíme stará římská města Nimes a Arles (amfiteátry, lázně, paláce). Ubytování v hotelu F1 v Avignonu.

5. den: Avignon – prohlídka centra a návštěva Papežského paláce. Podle časových možností na cestě do ČR návštěva Annency!!!

6. den: Návrat do Zlína kolem v odpoledních hodinách v pátek 22. 6. 2012.

Cena zájezdu:     6.000,- Kč

V této ceně je zahrnuta doprava luxusním autobusem vč. všech poplatků, 3x ubytování ve třílůžkových pokojích v hotelech Formule 1 – na přání a za příplatek 550,- Kč Kč/os/zájezd zajistíme i dvoulůžkové pokoje, rozšířené pojištění léčebných výloh v zahraničí a odpovědnosti za škodu, průvodce, pg. doprovod, nezahrnuje stravu a vstupy – doporučujeme cca 30 €, snídaně za 5 € objednáme přímo v hotelech podle zájmu.

ラブドール