HOLANDSKO ANEB S KOMENSKÝM DO ZEMĚ TULIPÁNŮ

Termín:     8. – 13. května 2018

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ze Zlína v odpoledních hodinách, v ČR zastávka na večeři, noční přesun přes SRN do Holandska.

2. den: Dopoledne se budeme věnovat květinové zahradě v Keukenhofu, odpoledne navštívíme opevněný Naarden a zdejší Muzeum J. A. Komenského. Ubytování poblíž Amsterdamu.

3. den: Dopoledne zavítáme do hlavního města Haagu včetně zastávky v přímořských lázních Scheweningen. V centru Rotterdamu se pak podíváme na zajímavou moderní architekturu. Fakultativně návštěva parku miniatur Madurodam v Haagu nebo věže Euromast v Rotterdamu. Stejné ubytování u Amsterdamu.

4. den: Návštěva burzy sýrů v Goudě, přejezd do Volendamu – podle možností se podíváme do výrobny sýrů a dřeváků. Odpoledne strávíme ve skanzenu lidové architektury Zaanse Schans. Večer bude následovat seznamovací procházka Amsterdamem. Stejné ubytování v hotelu IBIS budget.

5. den: Celodenní program v Amsterdamu: projížďka lodí po grachtech, společná procházka historickým centrem, návštěva Rijksmusea a brousíren diamantů, dostatek osobního volna. Noční přejezd do ČR.

6. den: Návrat do Zlína je plánován v dopoledních hodinách.

Cena zájezdu:     6.700,- Kč

Tato cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem vč. všech poplatků, 3x ubytování ve vícelůžkových pokojích v King´s Inn Hotel + Hostel v Alkmaaru, průvodce, pedagogický dozor, pojištění léčebných výloh a CK proti úpadku, nezahrnuje další stravu a vstupné – doporučujeme cca 30 €.

ラブドール