FRANCIE, KATALÁNSKO

Termín:     26. 9. – 4. 10. 2015

Program zájezdu:

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách, noční přesun přes Rakousko a Itálii do jižní Francie.

2. den: Ráno nejprve zavítáme do Monaka. Po společné procházce kolem významných památek a staveb mohou zájemci navštívit např. Oceánografické muzeum, nebo si projít trasu závodu F1. Odpoledne si prohlédneme centrum Nice a pak budeme pokračovat v cestě nocleh do hotelu Formule1 na trase do Španělska.

3. den: Dopoledne zavítáme do Figueras, kde si prohlédneme jedinečné muzeum Salvátora Dalího. Odpoledne je na programu historické město Girona. Navečer se ubytujeme v hotelu na pobřeží Costa Brava, večeře, volno k odpočinku a procházkám po středisku.

4. den: V Barceloně si prohlédneme mj. Güellův park, chrám Sagrada Familia a další stavby světoznámého stavitele Antonia Gaudího. Navečer návrat na ubytování, večeře, volno.

5. den: Celodenní návštěva katalánské metropole: Španělské náměstí a olympijský areál s Národním palácem na vrcholu Montjuic, Pueblo Espaňol – vesnička s typickými stavbami ze španělského venkova, hlavní ulice Rambla, Gotická čtvrť s katedrálou sv. Eulálie, Colón – památník Kryštofa Kolumba, pro zájemce Picassovo museum, stadion Nou Camp atd. Návrat opět v podvečerních hodinách, možnost koupání v moři.

6. den: Pobyt u moře s návštěvou zdejších trhů a půldenním výletem do dalších letovisek na Costa Bravě – Tossa a Lloret de Mar.

7. den: Po snídani odjezd do pohoří Montserrat, kde se podíváme do stejnojmenného kláštera. Trasa exkurze bude pokračovat přes Pyreneje – zavítáme do Andorry, jednoho z evropských ministátů. Ve Francii pak ještě večer navštívíme historické město Carcassonne. Ubytování v hotelu F1 na trase.

8. den: Při zpáteční cestě podle časových možností případně návštěva některého z francouzských měst po trase (pravděpodobně Štrasburk). Noční přejezd do ČR.

9. den: Návrat do Zlína v odpoledních hodinách.

Cena zájezdu:    9.000,- Kč

Tato cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem vč. všech poplatků, 4x ubytování (3 – 4 osoby na pokoji) ve **hotelu Mercé na pobřeží Costa Brava s polopenzí formou bohatých švédských stolů, 2x ubytování v hotelech Formule 1 (3 osoby na pokoji s možností přikoupení snídaní), průvodce, pg. doprovod, pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu a CK proti úpadku, DPH.

Uvedená cena nezahrnuje další stravu a doporučené náklady na vstupy cca 30 €.

ラブドール