EVROPSKÝ PARLAMENT ŠTRASBURK 2014

Termín:     7. – 11. května 2014

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ze Zlína ve večerních hodinách a přesun do Francie.

2. den: Dopolední putování po tzv. Alsaské vinné stezce: návštěva malebných obcí Riquewihr, Kaysersberg a Colmar. Po příjezdu do Štrasburku ubytování a společná prohlídka centra města s výkladem průvodce.

3. den: “DEN EVROPY” Celodenní návštěva Štrasburku s programem v Evropském parlamentu – bude upřesněno podle instrukcí z EP. Večer osobní volno v centru Štrasburku, možnost nákupů a individuálního programu. Návrat do stejného hotelu.

4. den: Během zpáteční cesty navštívíme největší německé město Baden-Baden, univerzitní Heidelberg, zajímavé muzeum v Sinsheimu (viz www. sinsheim.technik-museum.de). Krátce si rovněž prohlédneme historické městečko Rothenburg. Odjezd ve večerních hodinách, návrat do Zlína ráno v neděli 11. 5. 2014.

Hrazenou součástí programu je doprava luxusním autobusem, 2x ubytování v hotelu IBIS (3 osoby na pokojích se soc. zařízením), 2x hotelová snídaně formou švédských stolů, oběd vstupné do muzea v Sinsheimu, odborný průvodce, pojištění léčebných výloh, odpovědnosti za škodu v zahraničí. Doporučené kapesné na WC cestou, suvenýry a drobné občerstvení je podle nákupních zájmů od 15 € výše.

ラブドール