EVROPSKÝ PARLAMENT BRUSEL 2015

Termín:     13. – 18. října 2015

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Hradce Králové v úterý 13. října v 19.00 a z Prahy ve 21.00, noční přejezd přes SRN do Belgie.

2. den: Dopoledne centrum Bruselu s prohlídkou nejvýznamnějších památek – náměstí Grote Markt s radnicí, panáček Manneken Pis, katedrála sv. Michala apod. Od 14.00 přednáška na Stálém zastoupení ČR při EU a od 16.15 povinná přednáška v Evropském parlamentusetkání s europoslanci ALDE. Po skončení programu v EP ubytování v hotelu IBIS budget v Bruselu.

3. den: Antwerpy, Bruggy a Gent – okruh po krásných historických belgických městech, zde společné prohlídky i osobní volno, společný oběd v Bruggách. Stejné ubytování v Bruselu.

4. den: Celodenní pobyt v Bruselu bude spojen s výletem do Waterloo. Dopoledne návštěva multimediálního centra Parlamentarium v areálu EP. Během dne uvidíme také Atomium, park miniatur Mini-Europe a Triumfální oblouk. Dostatek času bude i na nákupy, osobní volno a večerní pobyt v centru města.

5. den: V sobotu dopolední návštěva Lovaně – největšího univerzitního města země, zde společný program i osobní volno. Přejezd do Frankfurtu nad Mohanem – prohlídka nejvýznamnějších památek i moderních mrakodrapů, stručný výklad o Evropské centrální bance. V 18.00 odjezd do ČR, návrat do Prahy kolem půlnoci a do Hradce Králové přibližně ve 2.00 ráno v neděli 18. října 2015.

Cena zájezdu:    informace v CK

Hrazenou součástí programu je doprava luxusním autobusem vč. všech poplatků, 3x ubytování v Bruselu v hotelu IBIS budget se snídaněmi formou švédských stolů, oběd v Bruggách + příspěvek na další stravování, vstupné do Atomia a parku miniatur Mini-Europe, průvodce, pojištění léčebných výloh a odpovědnosti za škodu v zahraničí.

Na osobní nákupy a další útratu si vyměňte € podle vlastní úvahy…

ラブドール