DUNAJEC

Vhodný termín zájezdu:     květen – září

Návrh programu:

1. den: Odjezd v ranních hodinách, v okolí Liptovského Hrádku asi dvouhodinové sjíždění Váhu. Po skončení se přemístíme do Krościenka nad Dunajcem, kde se ubytujeme a bude následovat volno k procházce, nákupům, grilování atd.

2. den: Nejdelší etapa – Wyźne Sromowce – Krościenko n. D., celkem asi 5 hodin plavby, konec etapy u ubytování v Kroscienku. Večerní grilování.

3. den: Úsek Krościenko – Zabrzeź, možnost pronájmu kanálu v Zabrzeźu (obtížnost WW III), návrat na ubytování, osobní volno. (Místo tohoto úseku je možno zařadit pěší turistiku v Pieninském NP.)

4. den: Zopakování Prielomu Dunajca – nejpěknější úsek Niźne Sromowce – Szczawnica (cca 3 hodiny). Odjezd, večer ubytování na Slovensku.

5. den: Dopoledne odjezd na Oravu a sjíždění 9 km úseku Žaškov – Kraĺovany. Odpoledne zastávka na jídlo v Žilině a návrat v 19 h.

Cena zájezdu:     na vyžádání v CK

Tato cena zahrnuje:dopravu luxusním autobusem, zahraniční poplatky, parkovnézapůjčení lodí, pádel, přileb na kanál a vestdoprovod vodáckých instruktorů3x ubytování v soukromí v Polsku, 1x v ubytovně na Slovenskusportovní připojištění léčebných výloh v zahraničí a CK proti úpadkuprůvodce, mapy oblasti, DPH