Činnost CK na jaře a v létě 2021

Vodácké aktivity s CK Hambálek

Vážení přátelé, v této pro cestování a sportování nepříznivé a nepřející době nabízí naše CK všem zájemcům z řad klientů i široké veřejnosti následující sportovní aktivity:

  • Pro rodiny s dětmi, sportovní kolektivy, party kamarádů apod. půjčujeme po předchozí domluvě ve Zlíně – Příluku na Dřevnici nafukovací kánoe zn. Pálava. Čluny jsou pro dvě dospělé osoby plus případně 1 – 2 malé děti „na porcelána“. Pro ostatní zájemce je plavba dovolena pouze ve dvojicích podle platných vládních nařízení. Zájemcům nejprve teoreticky vysvětlíme a potom na vodě i názorně předvedeme základní záběry při pádlování a ovládání člunu. Vyzkoušíte si jízdu na klidné nebo mírně tekoucí vodě tak, abyste své plavidlo dovedli přesně a bezpečně ovládat. Připravena je např. krátká slalomová trať, vymyšleno máme i několik soutěží :-). Půjčovné je stanoveno na 100,- Kč za vybavený člun a jednu hodinu, cílem je zabavit malé děti a zdokonalit se v ovládání člunu tak, abyste případně mohli absolvovat další vodácké akce naší CK.
  • V případě zájmu nabízíme tyto aktivity po dohodě i na jiných místech regionu.
  • Samozřejmě neustále funguje i naše půjčovna vodáckého materiálu (půjčovna), ceny jsou uvedeny níže na této stránce.

Vodácké aktivity na dalších řekách

V loňském roce jsme zorganizovali několik jednodenních vodáckých výjezdů na bezpečný úsek dolního toku řeky Moravy z Bzence (leták), v naší nabídce najdete i vícedenní varianty sjíždění horního toku Moravy z Postřelmova po Litovel (leták z Postřelmova, leták z Litovle). Zde je délka programu s konkrétními úseky řeky na vzájemné dohodě a splavnosti toku. Kombinace sportování a kulturního poznávání je možná na Dyji v okolí Lednice, přičemž je zde několik programových variant na jednodenní nebo dvoudenní výlet (leták). Pro zájemce o blízké zahraničí máme prověřené a zpracované i sjíždění Váhu v úseku Trenčín – Piešťany (leták). Aktuální informace o všech termínech a akcích sledujte na facebooku Petr Hambálek (facebook), objednávky a rezervace emailem, telefonicky nebo na facebooku.

Letáček ke stažení:

Přejeme všem pevné zdraví a těšíme se na Vaši návštěvu!

ラブドール