Činnost CK na jaře a v létě 2020

Vodácké aktivity s CK Hambálek

Vážení přátelé, v této pro cestování nepříznivé a nepřející době nabízí naše CK všem zájemcům z řad klientů i široké veřejnosti následující sportovní aktivity:

  • Pro rodiny s dětmi, sportovní kolektivy, party amarádů apod. půjčujeme po předchozí domluvě ve Zlíně – Příluku na Dřevnici nafukovací kánoe zn. Pálava. Čluny jsou pro dvě dospělé osoby plus případně 1 – 2 malé děti „na porcelána“. Pro ostatní zájemce je plavba dovolena pouze ve dvojicích podle platných vládních nařízení. Zájemcům nejprve teoreticky vysvětlíme a potom na vodě i názorně předvedeme základní záběry při pádlování a ovládání člunu. Vyzkoušíte si jízdu na klidné nebo mírně tekoucí vodě tak, abyste své plavidlo dovedli přesně a bezpečně ovládat. Připravena je např. krátká slalomová trať, vymyšleno máme i několik soutěží :-). Půjčovné je zcela dobrovolné, cílem je zabavit malé děti a zdokonalit se v ovládání člunu tak, abyste případně mohli absolvovat další vodácké akce naší CK.
  • V případě zájmu nabízíme tyto aktivity po dohodě i na jiných místech regionu.
  • Samozřejmě neustále funguje i naše půjčovna vodáckého materiálu (půjčovna), ceny jsou uvedeny níže na této stránce.

Vodácké aktivity na dalších moravských řekách

Od začátku května jsme zorganizovali už několik jednodenních vodáckých výjezdů na bezpečný úsek dolního toku řeky Moravy (leták), v naší nabídce najdete i dvoudenní sjíždění horního toku Moravy z Postřelmova po Litovel (leták). Kombinace sportování a kulturního poznávání je možná na Dyji v okolí Lednice, přičemž je zde několik programových variant na jednodenní nebo dvoudenní výlet (leták). Pro zájemce o blízké zahraničí máme prověřené a zpracované i sjíždění Váhu v úseku Trenčín – Piešťany (leták). Aktuální informace o všech termínech a akcích sledujte na facebooku Petr Hambálek (facebook), objednávky a rezervace emailem, telefonicky nebo na facebooku.

Letáček ke stažení:

Přejeme všem pěkné prázdniny a těšíme se na Vaši návštěvu!