Činnost CK na jaře a v létě 2020

Aktuální termíny plánovaných víkendových vodáckých akcí

13. – 14. června – Váh
20. června – Morava
21. června – Morava
27. – 28. června – Váh
4. července – Morava, možno zkombinovat s Dyjí následující dva dny
5. – 6. července – Dyje + Zámecká Dyje, možná kombinace s Moravou 4. 7.
11. – 12. července – Váh
18. července – Morava

SJÍŽDĚNÍ POUZE ZA PŘÍZNIVÉHO POČASÍ A OBSAZENOSTI MINIMÁLNĚ PĚTI LODÍ, JINAK SE AKCE RUŠÍ!
PRO SKUPINY OD ŠESTI LODÍ TERMÍNY PO DOHODĚ I BĚHEM TÝDNE.

Vodácké aktivity s CK Hambálek

Vážení přátelé, v této pro cestování nepříznivé a nepřející době nabízí naše CK všem zájemcům z řad klientů i široké veřejnosti následující sportovní aktivity:

  • Pro rodiny s dětmi půjčujeme ve Zlíně – Příluku na Dřevnici nafukovací kánoe zn. Pálava. Čluny jsou pro dvě dospělé osoby plus případně 1 – 2 malé děti „na porcelána“. Pro ostatní zájemce je plavba dovolena pouze ve dvojicích podle platných vládních nařízení. Zájemcům nejprve teoreticky vysvětlíme a potom na vodě i názorně předvedeme základní záběry při pádlování a ovládání člunu. Vyzkoušíte si jízdu na klidné nebo mírně tekoucí vodě tak, abyste své plavidlo dovedli přesně a bezpečně ovládat. Připravena je např. krátká slalomová trať, vymyšleno máme i několik soutěží :-). Půjčovné je zcela dobrovolné, cílem je zabavit malé děti a zdokonalit se v ovládání člunu tak, abyste případně mohli absolvovat další vodácké akce naší CK.
  • V případě zájmu nabízíme tyto aktivity po dohodě i na jiných místech regionu.
  • Po dobu karantény je nutné dodržovat všechna vládní nařízení, na místě bude k dispozici voda, mýdlo a desinfekce. Pro malé děti máme k zapůjčení záchranné vesty. Počítáme s nepravidelným víkendovým odpoledním provozem během dní bez deště s předpokládanou minimální odpolední teplotou 15°C a bezpečným vodním stavem, a to i po skončení nouzového stavu.
  • Samozřejmě neustále funguje i naše půjčovna vodáckého materiálu (půjčovna), ceny jsou uvedeny níže na této stránce.

Vodácké aktivity na dalších moravských řekách

Od začátku května jsme zorganizovali už několik jednodenních vodáckých výjezdů na bezpečný úsek dolního toku řeky Moravy (leták), momentálně připravujeme obdobné výlety na dolní tok Dyje, horní tok Moravy a po otevření hranic se Slovenskem i na Váh (leták). Aktuální informace o všech termínech a akcích sledujte na facebooku Petr Hambálek (facebook), objednávky a rezervace emailem, telefonicky nebo na facebooku.

Letáček ke stažení:

Přejeme všem hlavně pevné zdraví a těšíme se na Vaši návštěvu!