BRATISLAVA + VÍDEŇ

Termín:     3. – 5. června 2016

Program zájezdu:

1. den: Odjezd z Prahy v pátek ve 14.15 a přesun do Bratislavy. Večer ubytování v hotelu Color v Bratislavě, večeře.

2. den: Celodenní pobyt v Bratislavě: po snídani od 9.15 prohlídka města vláčkem Blaváčik a následně hodinová pěší procházka historickým centrem s místním průvodcem. Ve 12.30 oběd v restauraci přímo pod Michalskou bránou a do 16.00 osobní volno v centru města. Po večeři v hotelu nás od 18.00 čeká exkurze a ochutnávka vín ve Vinařství Valenta (viz www.vinovalenta.sk). Návrat do hotelu podle přání a nálady účastníků.

3. den: Po snídani přejezd do Vídně, kde je nejprve na 10.10 objednána prohlídka císařských apartmánů v zámku Schönbrunn. V centru města si pak prohlédneme všechny významné památky, společná procházka bude zakončena obědem. Následovat bude osobní volno a v 16.30 budeme z centra Vídně odjíždět. Při odjezdu z města se ještě zastavíme u známého domu Hundertwasserhaus. Plánovaný návrat do Brna je kolem 19.30, do Prahy kolem 22.00 h.

Cena zájezdu:     4.600,- Kč

Tato cena zahrnuje:dopravu luxusním autobusem včetně všech poplatků a daní2x ubytování v hotelu COLOR ve dvoulůžkových pokojích (viz www.hotelcolor.sk)2x snídani formou švédských stolů, oběd v Bratislavě a ve Vídni, 2x večeři v hoteluexkurzi, ochutnávku vín a drobné občerstvení ve Vinařství Valentavstupy dle programupojištění léčebných výloh v zahraničí, odpovědnosti za škodu a CK proti úpadkuprůvodce, DPH

ラブドール