BELGIE A HOLANDSKO

Termín:     18. – 22. dubna 2018

Program zájezdu:

1. den: Odjezd ze Zlína v podvečerních hodinách ve středu 18. dubna 2018, noční přesun přes SRN do Belgie.

2. den: Celodenní prohlídka Bruselu – “hlavního města Evropy“ s návštěvou Parlamentaria – informačního centra Evropského parlamentu a Evropské unie. V centru města uvidíme všechny významné a důležité stavby a památky, bude i dostatek osobního volna. Navečer odjezd na ubytování do hotelu IBIS budget v Antwerpách. Pro zájemce případná večerní prohlídka města.

3. den: Dopoledne zavítáme do Rotterdamu, kde se podíváme na zajímavou moderní architekturu. Odpoledne budeme pokračovat do Keukenhofu, zde prohlídka květinové zahrady (viz https://keukenhof.nl/en/#discover-the-park). Den zakončíme v malebné vesničce Volendam u zálivu Ijseelmeer. Večer ubytování v hotelu King´s Inn v centru Alkmaaru.

4. den: Dopoledne navštívíme skanzen Zaanse Schans. Odpoledne a večer strávíme v Amsterdamu, navštívit můžeme např. Rijksmuseum, pro zájemce zajistíme plavbu lodí po grachtech atd. Dostatek osobního volna, večer odjezd domů.

5. den: Návrat do Zlína je plánován v ranních hodinách v neděli 22. 4. 2018.

Cena zájezdu:     4.800,- Kč

Tato cena zahrnuje dopravu luxusním autobusem vč. všech poplatků, 1x ubytování v hotelu IBIS budget v Antwerpách (3 osoby na pokoji), 1x ubytování v King´s Inn Hotel + Hostel v Alkmaaru (2 – 4 osoby na pokoji); snídaně v obou místech je možno přiobjednat za 7,50 € resp. 9 €, průvodce, pojištění léčebných výloh a CK proti úpadku, nezahrnuje stravu a vstupné – doporučujeme cca 40 €.

ラブドール